Aconchegante Apartamento No Park Style
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Spa i relaks Salon spa Łaźnia parowa |
| Posiłki/Napoje Restauracja | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Hotel przyjazny dzieciom Wózki spacerowe Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw |
Águas Claras zlokalizowany jest 11 min spacerem od Aconchegante Apartamento No Park Style Brasília.
Ten apartament mieści się w małej odległości od takich miejsc jak Parque Central de Aguas Claras. Parque Ecologico Saburo Onoyama znajduje się 2 km od tego apartamentu.
Dla dodatkowej wygody w tym apartamencie dostępna jest kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Doświadcz najwyższego komfortu w Aconchegante Apartamento No Park Style, wyposażonym w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia. Obiekt mieści się bardzo blisko od stacji metra Aguas Claras.
- Lotniska
- Lotnisko Brasilia18 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Kawiarnia
- Czujniki dymu
- Toaleta dla niepełnosprawnych
- Łazienka dla niepełnosprawnych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar przekąskowy
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Leżaki
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Salon spa
- Sauna
- Łaźnia parowa
- Centrum fitness
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Centrum biznesowe
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Wózki spacerowe
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Aconchegante Apartamento No Park Style?
Na miejscu Goście Aconchegante Apartamento No Park Style mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej i sauny. - ❓
Czy Aconchegante Apartamento No Park Style ma basen?
Aconchegante Apartamento No Park Style dysponuje zewnętrznym basenem.